Główna
Klient Internetowy System Czynszowy net-Czynsze
    LOGOWANIE
    Login:
    Hasło:
    LINKI
Strona główna

Dzięki tej stronie otrzymujecie Państwo dostęp do części informacji pochodzących z systemu informatycznego Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Końskich.

Usługa ta przeznaczona jest wyłącznie dla mieszkańców zasobów Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Końskich oraz abonentów telewizji kablowej i internetu.

Aby uzyskać możliwość korzystania z Internetowego Systemu Czynszowego „net-Czynsze", należy zalogować się za pomocą danych dostarczonych Państwu do skrzynek pocztowych.

W każdym innym przypadku możliwość korzystania z usługi można uzyskać poprzez zgłoszenie się do pokoju nr 8 (czynsze) w siedzibie spółdzielni. Za okazaniem dokumentu tożsamości otrzymacie Państwo niezbędne informacje i dane dostępowe do usługi.

Po zalogowaniu się do systemu można dowiedzieć się o:

 - podstawowych informacjach dotyczących lokalu z ewidencji SM,
 - ostatnim saldzie na kartotekach,
 - szczegółowych obrotach na kartotece,
 - składnikach wchodzących do naliczenia opłat za dowolny miesiąc dostępny na obrotówce.

Korzystanie ze strony jest bezpłatne. Zalogowanie do systemu oznacza jednocześnie:
 - akceptację treści Regulaminu Internetowego Systemu Czynszowego "net-Czynsze" w Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Końskich i zobowiązanie do jego przestrzegania,
 - wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu świadczenia usług w Internetowym Systemie Czynszowym "net-Czynsze". Powyższa zgoda może zostać wycofana, w wyniku czego Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Końskich zaprzestanie świadczenia usługi (poprzez usunięcie konta), niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia.

Przeczytaj regulamin korzystania z tej usługi

Przeczytaj zasady przetwarzania danych osobowych dot. "net-Czynsze"
Copyright © 2010-2021 by Jacek Ziętek
W imieniu Proxima Informatyka wykonano dla Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
W aplikacji wykorzystano PHPMailer